Επιτυχόντες 2018

Συγχαρητήρια παιδιά και καλή σταδιοδρομία!

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές μας που ξεχώρισαν με τις επιδόσεις τους στις εξετάσεις, αλλά κυρίως με το ήθος τους και το χαρακτήρα τους. Ευχόμαστε το αύριο να τους αναδείξει σε ό,τι αυτοί επιθυμούν. Καλή αρχή στη μεγάλη περιπέτεια της ζωής τους θα είμαστε πάντα δίπλα σας.

Η διεύθυνση

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ - ΣΧΟΛΗ
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΡΑΦΑΕΛΛΑ Νομικής (Θεσ/νίκη)
ΓΑΡΟΥΦΑΛΛΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ Ψυχολογίας (Θεσ/νίκη)
ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗ ΚΑΤΙΑ Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Θεσ/νίκη) 16η
ΣΚΟΥΜΠΗ ΜΑΡΩ Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Θεσ/νίκη)
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Ηλεκτρολόγων Μηχανικών& Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσ/νίκη)
ΤΖΙΟΥΒΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γεωπονίας (Θεσ/νίκη)
ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ Μοριακής Βιολογίας & Γενετικής (Αλεξ/λη)
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΥΑ Βιολογίας (Λαμία)
ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΠΑ.ΜΑΚ.)
ΜΕRSI CAPJA Εφαρμοσμένης Πληροφορικής (Θεσ/νίκη)
ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ Οικονομικών Επιστημών (Θεσ/νίκη)
ΣΙΩΖΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Οικονομικών Επιστημών (Βόλος)
ΛΟΥΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Οικονομικών Επιστημών (Βόλος)
ΜΕΚΕΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Οικονομικών Επιστημών (Βόλος)
ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (Λάρισα)
ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΟΡΦΕΑΣ Μουσικών Σπουδών (Θεσ/νίκη) 2018
ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Μουσικών Σπουδών (Θεσ/νίκη)
ΔΑΣΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Μαθηματικών & Εφαρμοσμένων Μαθηματικών (Ηράκλειο)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ Μαθηματικών& Εφαρμοσμένων Μαθηματικών (Ηράκλειο)
ΤΡΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΕΦΑΑ (Θεσ/νίκη) 2018
ΤΖΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης (Ξάνθη) 2018
ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Λογιστικής Και Χρηματοοικονομικο (Σέρρες) 2018
ΠΡΑΤΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Λογιστικής Και Χρηματοοικονομικο (Κοζάνη) 2018
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΠΟΠΗ Κοινωνιολογίας (Μυτιλήνη) 2018
ΒΟΣΝΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ Επιστημών Προσχολικής Αγωγής & Εκπαίδευσης (Φλώρινα) 2018
ΛΟΥΦΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ Επιστημών Προσχολικής Αγωγής & Εκπαίδευσης (Φλώρινα) 2018
ΠΕΡΙΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ Βιβλιοθηκονομίας και Συστημάτων Πληροφόρησης (Θεσ/νίκη) 2018
ΔΕΛΠΕΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Τεχνολογίας Τροφίμων (Θεσ/νίκη )2018
ΟΡΦΑΝΛΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ Νοσηλευτικής (Διδυμότειχο) 2018
ΔΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Μηχανολόγων Μηχανικών Αντιρρύπανσης Τ.Ε. Κοζάνη 2018
ΣΑΜΑΝΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Διοίκησης Επιχειρήσεων (Γρεβενά) 2018
ΤΣΕΛΑ ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ Διοίκησης Επιχειρήσεων (Κοζάνη) 2018